KONST / Litografier / Litografi 8906014
nr 890 6014
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Gösta Werner (1909-1989), signerad -81, 255/360
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:10:03
26/4 20:20:16
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner